Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč - Zásilkovna ♥️

Workshopy - kurzy u nás v INDIGO HOME - Holýšov

Již brzy se můžete těšit na kurzy které u nás najdete. 

 

Tvorba vlastní sójové svíčky v dřevěném kalíšku

 

Přijďte k nám stvořit něco, co bude krášlit Váš domov ještě dlouho poté.

Zveme Vás na unikátní výrobu vlastní sójové svíčky v dřevěném kalíšku. Svíčka, kterou si společně odlijeme Vás bude těšit ještě dlouho poté, nejen že sójový vosk je ekologičtější varianta pro výrobu svíček, ale také hoří až o 50% déle než běžně dostupné vosky. Pokud se Vám svíčku nakonec přece jen podaří celou spotřebovat dřevěný kalíšek můžete kreativně využívat dál, ať už jako kalíšek na tužky, nebo na dekorační kvítí! Také nově nabízíme možnost znovu vylití kalíšku v naší prodejně. 

My kreativitě meze neklademe a proto jsme si pro Vás tento veskrze relaxační a zážitkový workshop připravili. Podlehněte kouzlu dřevěných svíček s námi. V kurzu si s naší asistencí vytvoříte jednu sójovou svíčku s vybranou předem namíchanou esencí. Kurzy máme na výběr dle velikosti kalíšku a druhu knotu. V rámci našeho společně stráveného času probereme i správné pálení svíček, historii a druhy vosků a můžete se těšit i na krátký výklad o vybraných esencích.

Kurz je určen pro začátečníky, tak nemějte strach a vezměte sebou i kamarádku nebo maminku!

Kapacita: 10 lidí

Čas: přibližně 1,5h

Cena:

Vypsané kurzy:

Email k registraci: obchod@drevenevyrobkyprovas.cz

 

 

Kurz: Vypichování květinového kalíšku a motání věnce

 

Poznejte s námi kouzlo květinových dekorací v našem showroomu.

Tři hodiny plné kreativní relaxace a květin ze kterých si odnesete nejen dva krásné výrobky ale hlavně čistou hlavu. V našem kurzu Vám nabízíme příjemně strávený čas nad tvořením hned dvou květinových dekorací, které dodají Vaší domácnosti tu pravou něhu a teplo domova. Po našem společném tvoření si odnesete květinový flower box - v našem podání dřevěný kalíšek vypíchaný sušeným kvítím dle Vaší preference - a květinový věnec. Vše ze sezónních sušených i živých květin. 

V první části kurzu budeme vypichovat dřevěný kalíšek sušenými květy libovolného výběru a v druhé části kurzu budeme vyrábět věnec z čerstvých nebo sušených rostlin dle dané sezóny. V rámci kurzu si také popovídáme o symbolice květin a čísel které spolu úzce souvisí. 

Kurz je určen pro začátečníky, tak nemějte strach a vezměte sebou i kamarádku nebo maminku! 

Kapacita: 10 lidí

Čas: přibližně 2h

Cena:

Vypsané kurzy:

Email k registraci: obchod@drevenevyrobkyprovas.cz

 

V přípravě...

 

Epoxidové tvoření

 

Mechová kreativní tvorba

Zpět do obchodu