Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč - Zásilkovna ♥️

VELKOOBCHOD / ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

B2B Spolupráce

 

Vstupte do světa partnerství a společného růstu. Ve světě jsou neustálé inovace a tak je spolupráce jedním z hlavních klíčků k úspěchu. Věříme, že společné úsilí přinese jedinečný úspěch.

Jsme tu, abychom nabídli víc než jen partnerství. Jsme tvůrci dřevěných dekorací, nábytku, zdrojem nápadů a tvůrci nových příběhů. Naše B2B spolupráce není jen o obchodním spojení; je to vzájemné porozumění, podpora vašich cílů a naplňování vize.

S luxusním sortimentem a službami jsme tady pro vás a vaše firemní potřeby, abychom společně mohli něco vytvořit.

Náš sortiment není jen o produktech, je to o vizi. Od moderních designů po klasické. V našem sortimentu najdete inspiraci, která vás posune.

Přidejte se k našemu příběhu, který směřuje k dlouhodobému úspěchu a růstu. Věříme, že společně můžeme vymyslet krásný koncept.

Ať už hledáte produkty, služby nebo inspiraci pro vaši firmu, jsme tu, abychom vám pomohli. 

 

Nabízíme spolupráci pro různé typy obchodů a podnikatelů:

Pro kamenné prodejny a showroomy: Máte-li kamennou prodejnu nebo showroom a hledáte originální dekorace, jsme tu pro vás. Naše unikátní výrobky mohou oživit váš sortiment.

Pro bytové designéry: Jste bytovým designérem a hledáte doplňky nebo nábytek dle vašich návrhů? Spolupracujeme s vámi na vytvoření zákaznických řešení, která ladí s vaším návrhem.

Pro firmy, wellness centra, restaurace a kosmetické salóny: Potřebujete vybavení nebo zajímavé kousky pro své prostory? Nabízíme dekorace a vybavení, které zvýší atraktivitu vašich prostorů nebo budou skvělým dárkem pro vaše klienty.

Pro firmy: Hledáte zakázkovou výrobu dřevěných výrobků nebo komponentů? Jsme flexibilní a připraveni spolupracovat na vašich projektech a přáních.

Kontaktujte nás a společně najdeme ideální řešení pro vaše potřeby.

 

--------

 

Jsme Vám nesmírně vděční za každý zakoupený kousek, kterým podpoříte naši malou truhlárnu.

Nejen, že již několik stovek prodaných kousků zdobí Vaše domovy, ale máme možnost, přiblížit výrobky i tam, kde o nás ještě nevědí a to především díky kamenným prodejnám, či internetovým obchodům, kterým jsme za spolupráci nesmírně vděční.

Naše práce nás baví a naplňuje... Neustále vymýšlíme nové výrobky, které jsou originální a jedinečné, vylepšujeme naši výrobu a snažíme se zdokonalovat ve všech směrech

Jsme velice poctěni, že můžeme spolupracovat s obchody, kterým zhotovujeme kousky na zakázku a tak společně vytváříme úžasné, autorské a ručně tvořené dekorace na míru.

Každý den se učíme nové věci, potkáváme nové lidi, chodí k nám nový zákazníci, vymýšlíme spousty nových kousků a to vše jen díky vám všem!

DĚKUJEME VÁM

Za rodinu: Dřevěné výrobky pro Vás (Petra)

 

Pokud i VY máte zájem o originální a ručně dělané dekorace pro vaše zákazníky, či máte nápad, který potřebujete zrealizovat, napište nám.

Velice rádi s vámi spolupráci i výrobu prokonzultujeme.❤

 

V případě zájmu nám napište na:  obchod@DREVENEVYROBKYPROVAS.CZ 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 

 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

 

Připojte se k nám a využijte naší bohaté zkušenosti v individuální výrobě, která sahá až do roku 1991. Rádi bychom vám představili širokou škálu služeb zakázkové výroby, které nabízíme:

Zahradní domky: Nezáleží, zda potřebujete přístřešek na nářadí, garáž pro vaše vozidlo nebo útulnou pergolu pro odpočinek venku, jsme připraveni realizovat vaše nápady.

Dětská hřiště a domečky

Úpravy zahrad a vyvýšené záhony: Zlepšete vzhled vaší zahrady pomocí našich profesionálních služeb. Zrealizujeme úpravy zahrad a vyvýšené záhony, které vám umožní využít vaši zahradu na maximum.

Zahrádkářské sestavy na grilování: Užijte si společné chvíle s rodinou a přáteli venku s našimi zahrádkářskými sestavami na grilování. Nabízíme kompletní řešení včetně lavic, stolů a dalšího příslušenství.

Obklady stěn: Přidejte do vašeho interiéru nebo exteriéru unikátní vzhled pomocí našich obkladů stěn. Nabízíme široký výběr materiálů a designů, které splní vaše estetické požadavky.

Naše služby zakázkové výroby neomezuje pouze domácí prostředí. Pracovali jsme pro obecní úřady, vybavujeme cyklostezky a spolupracujeme s wellness centry, restauracemi a dalšími.

Máme dostatečné zkušenosti k provádění široké škály prací, včetně výkopových prací, přípravy základové desky a dalších. Materiál dodáváme a případně montujeme na místě určení.

Pokud máte zájem o nezávaznou poptávku, kontaktujte nás e-mailem. Vaše projekty jsou naší prioritou, a jsme připraveni vám pomoci je realizovat. Navštivte nás a přesvědčte se o kvalitě naší práce!

V případě zájmu o zhotovení na zakázku nám napište na info@drevenevyrobkyprovas.cz  ( + zašlete fotky (včetně rozměrů, druhu materiálu a podobně))

  

Do zakázkové výroby od nás patří i výroba pergol, přístřešků, pískovišť, řezání stavebního řeziva a mnoho dalšího. 

 

 

Zpět do obchodu