Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč - Zásilkovna ♥️

INDIGO HOME - Holýšov

INDIGO HOME - Holýšov / DŘEVĚNÉ VÝROBKY PRO VÁS 

Vítejte v našem stylovém obchodě! U nás se nadchnete pro krásu přírody a její nadčasový design, který přeměňujeme do dekorací, nábytku a užitkových předmětů s pečlivostí a respektem k našemu prostředí. Váš interiér bude zářit díky našim ručně tvořeným designovým kouskům, doplněnými o další dekorace, které zahřejí vaši duši, a to vše v rámci našeho přírodního konceptu.

Záleží nám na seberozvoji a času stráveném mezi lidmi, a proto jsme se rozhodli rozšířit naše prostředí prostřednictvím vás. Přeneseme vám svět aromaterapie, kreativních a relaxačních kurzů a dokonce vás provedeme výrobou a designem vlastních doplňků.

Nabízíme také nezaměnitelné kousky nového a secondhandového oblečení pro muže i ženy, které jsou pečlivě námi vybírány přímo pro váš šatník. Přijďte se nechat unést udržitelnou myšlenkou secondhandů v našem minimalistickém konceptu.

Těšíme se na vás a naše společné setkání. Kontaktujte nás na +420 737 263 858 nebo na info@drevenevyrobkyprovas.cz. Navštivte také naše webové stránky www.drevenevyrobkyprovas.cz.
A mnohem více vás čeká u nás: Adresa: MUDr. Šlejmara 590, 345 62 Holýšov INDIGO HOME / Dřevěné výrobky pro Vás

 

Workshopy - Kurzy - Eventy

Pokud jste překlikly na tuto stránku buď Vás podnítila zvědavost a nebo hledáte nabídku našich workshopů. Ať tak či onak níže můžete najít naše aktuálně probíhající nebo připravované kurzy na které se můžete prostřednictvím uvedeného e-mailu přihlásit. U každého kurzu najdete cenu, popis toho, co od kurzu můžete očekávat a email, přes který si místo na kurzu můžete zarezervovat. Do emailu nám uveďte jméno a příjmení, druh kurzu a datum konání, na který se chcete dostavit. My se Vám obratem ozveme s potvrzením rezervace a bližšími informacemi.

 

Z chystaného...

 

Tvorba vlastní sójové svíčky v dřevěném kalíšku

 

Přijďte k nám stvořit něco, co bude krášlit Váš domov ještě dlouho poté.

Zveme Vás na unikátní výrobu vlastní sójové svíčky v dřevěném kalíšku. Svíčka, kterou si společně odlijeme Vás bude těšit ještě dlouho poté, nejen že sójový vosk je ekologičtější varianta pro výrobu svíček, ale také hoří až o 50% déle než běžně dostupné vosky. Pokud se Vám svíčku nakonec přece jen podaří celou spotřebovat dřevěný kalíšek můžete kreativně využívat dál, ať už jako kalíšek na tužky, nebo na dekorační kvítí! Také nově nabízíme možnost znovu vylití kalíšku v naší prodejně. 

My kreativitě meze neklademe a proto jsme si pro Vás tento veskrze relaxační a zážitkový workshop připravili. Podlehněte kouzlu dřevěných svíček s námi. V kurzu si s naší asistencí vytvoříte jednu sójovou svíčku s vybranou předem namíchanou esencí. Kurzy máme na výběr dle velikosti kalíšku a druhu knotu. V rámci našeho společně stráveného času probereme i správné pálení svíček, historii a druhy vosků a můžete se těšit i na krátký výklad o vybraných esencích.

Kurz je určen pro začátečníky, tak nemějte strach a vezměte sebou i kamarádku nebo maminku!

Kapacita: 10 lidí

Čas: přibližně 1,5h

Cena:

Vypsané kurzy:

Email k registraci: obchod@drevenevyrobkyprovas.cz

 

 

Kurz: Vypichování květinového kalíšku a motání věnce

 

Poznejte s námi kouzlo květinových dekorací v našem showroomu.

Tři hodiny plné kreativní relaxace a květin ze kterých si odnesete nejen dva krásné výrobky ale hlavně čistou hlavu. V našem kurzu Vám nabízíme příjemně strávený čas nad tvořením hned dvou květinových dekorací, které dodají Vaší domácnosti tu pravou něhu a teplo domova. Po našem společném tvoření si odnesete květinový flower box - v našem podání dřevěný kalíšek vypíchaný sušeným kvítím dle Vaší preference - a květinový věnec. Vše ze sezónních sušených i živých květin. 

V první části kurzu budeme vypichovat dřevěný kalíšek sušenými květy libovolného výběru a v druhé části kurzu budeme vyrábět věnec z čerstvých nebo sušených rostlin dle dané sezóny. V rámci kurzu si také popovídáme o symbolice květin a čísel které spolu úzce souvisí. 

Kurz je určen pro začátečníky, tak nemějte strach a vezměte sebou i kamarádku nebo maminku! 

Kapacita: 10 lidí

Čas: přibližně 2h

Cena:

Vypsané kurzy:

Email k registraci: obchod@drevenevyrobkyprovas.cz

 

V přípravě...

 

Epoxidové tvoření

 

Mechová kreativní tvorba

Zpět do obchodu