NAPIŠTE NÁM

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

Pavel Holzäpfel - výroba, obchod, služby

IČ: 61141186
DIČ: CZ 6902062156
Lisov 62, 332 11 Hradec u Stoda
Okresní živnostenský úřad Plzeň-jih, Radobyčická 14, 306 04 Plzeň
Č.j.: ŽÚOZ-244/599/97
Ev.č.: 340601-9558-01

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. (Jsme plátci DPH)

Kontaktní e-mail: drevenevyrobkyprovas@email.cz / info@drevenevyrobkyprovas.cz

Telefonní číslo: +420 737 263 858 

 

Máte zájem o spolupráci? Napište nám / zavolejte na info@drevenevyrobkyprovas.cz  / +420 737 263 858 

 

Kdy nás můžete kontaktovat

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailové adresy drevenevyrobkyprovas@email.cz / info@drevenevyrobkyprovas.cz v případě konzultace týkající se zakázkové výroby nás můžete kontaktovat telefonicky ve dnech Po - Pá a hodinách 8:00 - 11:00 / 14:00 - 17:00 h

 

Nepřijali/nezvedli jsme Váš hovor?

Pokud jsme Vám nepřijali/nezvedli hovor, nejspíše budeme v truhlárně či v lese, kde vyzvánění neslyšíme. V tomto případě nám napište sms a my Vám ještě ten den zavoláme zpět.

 

 

NĚCO MÁLO O NÁS

„Každý strom si za svůj život napsal příběh, který vyobrazují letokruhy, kazy i barvy, pojďte si díky nám jeden takový příběh vzít i k sobě domů.” 

 

Jsme malá rodinná truhlárna, sídlící kousek od Plzně, která již několik let a s láskou vyrábí sortiment ze dřeva, jako jsou a byly dřevěné dekorace, nábytek, vybavení do domů, zahradní domky, garáže, pergoly, masivní stoly a mnoho dalšího.

Snažíme se vyrábět ryze z masívu a z těch nejkvalitnějších místních dřevin.

Práce s masívem nás nadchla již z důvodu, že jen u něj je možné zachovat jeho celkovou originalitu, jedinečný vzhled, práce s ním je pro nás jedna radost a snažíme se být s našimi kousky jedineční/originální. 

Nakonec je důležité zmínit, že tvorba, kterou u nás najdete, nepochází ze sériové či strojové výroby, nýbrž vše je do finální podoby zhotovované ručně, v naší malé a skromné truhlárně. Proto se také každý výrobek pyšní svými charakteristickými znaky, které žádný jiný kus nést nebude. 

Jak s výrobky po zakoupení zacházet se dočtete ZDE nebo ZDE

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení