ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - ZBOŽÍ ZAKOUPENÉ PŘES INTERNET

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - ZBOŽÍ ZAKOUPENÉ PŘES INTERNET PLATÍ PRO ČESKOU REPUBLIKOU

*nevztahuje se pro odběratele/velkoobchody/zakázkovou výrobu !!!

Zakázková výroba nelze vrátit, jelikož byla zhotovena s přesnými požadavky a parametry, daného zákazníka. Takový kousek nezle vrátit.

U zhotovení díla na zakázku nemá kupující možnost odstoupit od smlouvy. Pokud si nákup v průběhu výroby rozmyslí, musí přesto prodejci uhradit plnou cenu.

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - ZBOŽÍ ZAKOUPENÉ PŘES INTERNET

(Tento formulář vyplňte a odešlete jej zpět pouze v případě, že chcete reklamovat zboží v zákonné době. Formulář je třeba vytisknout, podepsat a zaslat naskenovaný na níže uvedenou e-mailovou adresu, případně jej vložit do zásilky s vráceným zbožím.)

 

Zboží zašlete zpět přes společnost, přes kterou bylo zasláno (PPL, Zásilkovna, DPD,...). Děkujeme!

Ze zákona vám musí prodejce vrátit všechny peníze včetně nákladů na dopravu zboží k vám (NEVZTAHUJE SE NA ODBĚRATELE, VELKOOBCHODY A ZAKÁZKOVOU VÝROBU !!!). Je však povinen vrátit vám pouze částku odpovídající nejlevnější variantě dodání zboží, kterou nabízí.

Náklady spojené s odstoupením nese kupující – poštovné při vracení zboží platí kupující a prodejce nemá povinnost ho jakkoliv proplácet.Adresát
:

Internetový obchod: www.drevenevyrobkyprovas.cz (Dřevěné výrobky pro Vás)

Společnost: Pavel Holzäpfel – výroba, obchod, služby

Se sídlem: Lisov 62, 333 01 Stod

IČ: 61141186

DIČ: CZ 6902062156

E-mailová adresa: drevenevyrobkyprovas@email.czDobrý den,

 

Oznamuji, že tímto odstupuji od smlouvy o nákupu tohoto zboží …………………………………………………………………… / o poskytnutí těchto služeb …………………………………Datum objednání ………………………………… / datum obdržení ………………………………….

Číslo objednávky:…………………………………

Peněžní prostředky za objednání, případně i za doručení, byly zaslány způsobem ……………………………………………………………………a budou navráceny zpět způsobem (v případě převodu na účet prosím o zaslání čísla účtu ……………………………………………………………………).Jméno a příjmení spotřebitele: ……………………………………………………………………

Adresa spotřebitele: …………………………………

Email: …………………………………

Telefon: …………………………………

S ohledem na to, že jsem zboží zakoupil/a prostřednictvím Internetu, uplatňuji tímto v souladu s § 53 odst. 7 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, své právo a odstupuji bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce od kupní smlouvy, a to ve14denní lhůtě od převzetí zboží.

S pozdravem,V …………………………………, Dne …………………………………PODPIS: 
______________________________________

Jméno a příjmení spotřebitele

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení