Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč - Zásilkovna ♥️

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - ZBOŽÍ ZAKOUPENÉ PŘES INTERNET

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - ZBOŽÍ ZAKOUPENÉ PŘES INTERNET PLATÍ PRO ČESKOU REPUBLIKOU

*nevztahuje se pro odběratele/velkoobchody/zakázkovou výrobu !!!

Zakázková výroba nelze vrátit, jelikož byla zhotovena s přesnými požadavky a parametry, daného zákazníka. Takový kousek nezle vrátit.

U zhotovení díla na zakázku nemá kupující možnost odstoupit od smlouvy. Pokud si nákup v průběhu výroby rozmyslí, musí přesto prodejci uhradit plnou cenu.

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - ZBOŽÍ ZAKOUPENÉ PŘES INTERNET

(Tento formulář vyplňte a odešlete jej zpět pouze v případě, že chcete reklamovat zboží v zákonné době. Formulář je třeba vytisknout, podepsat a zaslat naskenovaný na níže uvedenou e-mailovou adresu, případně jej vložit do zásilky s vráceným zbožím.)

 

Zboží zašlete zpět přes společnost, přes kterou bylo zasláno (PPL, Zásilkovna, DPD,...). Děkujeme!

Ze zákona vám musí prodejce vrátit všechny peníze včetně nákladů na dopravu zboží k vám (NEVZTAHUJE SE NA ODBĚRATELE, VELKOOBCHODY A ZAKÁZKOVOU VÝROBU !!!). Je však povinen vrátit vám pouze částku odpovídající nejlevnější variantě dodání zboží, kterou nabízí.

Náklady spojené s odstoupením nese kupující – poštovné při vracení zboží platí kupující a prodejce nemá povinnost ho jakkoliv proplácet.Adresát
:

Internetový obchod: www.drevenevyrobkyprovas.cz (Dřevěné výrobky pro Vás)

Společnost:

Petra HOLZÄPFELOVÁ

IČO: 17673364
Lisov 62, 332 11 Hradec u Stoda 
Č.j.: 1002/22/OOŽÚ

Městský úřad Stod, obor obecní živnostenský úřad, Sokolská 566, 333 01 Stod 

E-mailová adresa: drevenevyrobkyprovas@email.czDobrý den,

 

Oznamuji, že tímto odstupuji od smlouvy o nákupu tohoto zboží …………………………………………………………………… / o poskytnutí těchto služeb …………………………………Datum objednání ………………………………… / datum obdržení ………………………………….

Číslo objednávky:…………………………………

Peněžní prostředky za objednání, případně i za doručení, byly zaslány způsobem ……………………………………………………………………a budou navráceny zpět způsobem (v případě převodu na účet prosím o zaslání čísla účtu ……………………………………………………………………).Jméno a příjmení spotřebitele: ……………………………………………………………………

Adresa spotřebitele: …………………………………

Email: …………………………………

Telefon: …………………………………

S ohledem na to, že jsem zboží zakoupil/a prostřednictvím Internetu, uplatňuji tímto v souladu s § 53 odst. 7 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, své právo a odstupuji bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce od kupní smlouvy, a to ve14denní lhůtě od převzetí zboží.

S pozdravem,V …………………………………, Dne …………………………………PODPIS: 
______________________________________

Jméno a příjmení spotřebitele

Zpět do obchodu