JAK NAŠE SVÍČKY VONÍ?

Vybrali jsme prvních pár esencí, které u nás naleznete a napsali jsme k nim jejich malou "charakteristiku", která Vám třeba pomůže při jejich výběru.

 

Přírodní = Svíčka, která je bez přidaných esencí a potěší každého, kdo má rád čistý, přírodní vosk bez jakýchkoliv přídavků. Užijte si s touto přírodní svíčkou chvilku klidu a pohody.

Růže = Něžná a jemná vůně která potěší zejména ženy, jelikož vystihuje jejich sebevědomí a ženskost. Příjemná přírodní vůně, která jemně provoní Vás interiér. Jelikož se jedná o čistě přírodní esence, očekávejte, že vůně nebude tak výrazná, jako u vůní syntetických, nýbrž se jedná o příjemně silné esence, které nevadí ani citlivým nosánkům.

Meduňka s citronelou = Osvěžující vůně, která má nádech citrusů a květin. Vůně uklidňující, teplá a složená z vůně meduňky a citronely. Esenciální oleje, které se perfektně doplňují a vytváří tak velice příjemnou vůni. Svíčka s touto esencí se perfektně hodí do všech prostorů,  jelikož neutralizuje pachy, působí pozitivně na naši psychiku, uklidňuje, uvolňuje napětí, nervozitu a svojí intenzitou provoní místnost na delší dobu. Jelikož se jedná o čistě přírodní esence, očekávejte, že vůně nebude tak výrazná, jako u vůní syntetických, nýbrž se jedná o příjemně silné esence, které nevadí ani citlivým nosánkům.

Levandule = Vůně která uklidňuje, čistí a dezinfikuje. Ideální svíčka pro ty, kteří mají rádi přírodní vůně, potřebují se zbavit napětí a chtějí svůj domov provonět příjemnou a přírodní vůní. Jelikož se jedná o čistě přírodní esence, očekávejte, že vůně nebude tak výrazná, jako u vůní syntetických, nýbrž se jedná o příjemně silné esence, které nevadí ani citlivým nosánkům.

Máta + eukalypt = Vůně která je složena ze dvou esencí, které povzbuzují mozkovou činnost při únavě, mají antiseptické účinky a dezinfikují. Jemná a přesto příjemná svěží vůně, kterou si zamilují především milovníci svěžích vůní. Jelikož se jedná o čistě přírodní esence, očekávejte, že vůně nebude tak výrazná, jako u vůní syntetických, nýbrž se jedná o příjemně silné esence, které nevadí ani citlivým nosánkům.

Pomeranč = Vůně která působí antidepresivně, osvěžuje a uvolňuje. Uklidňuje psychiku a podporuje klidný spánek. Svíčka s touto esencí bude skvělým doplňkem ve všech prostorech, které příjemně a jemně provoní. Jelikož se jedná o čistě přírodní esence, očekávejte, že vůně nebude tak výrazná, jako u vůní syntetických, nýbrž se jedná o příjemně silné esence, které nevadí ani citlivým nosánkům.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení