Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč - Zásilkovna ♥️

Sada 4 kusů masivních svícnů

Elegantní a originální dekorace z dubového dřeva.

Skladem (>1 ks)
795 Kč / ks

Dřevo: Dubové masivní

Ošetření: Přírodní

Opracování: Opracované 

Set o výšce: 5 - 10 - 15 - 20 cm

 

 

• Každý ze svícnů je ručně precizně opracován a v poslední fázi před odesláním ošetřen olejem. Díky detailní ruční práci na horní části svícnů krásně vyniknou letokruhy, barvy, praskliny a kazy které žádný jiný kus nemá a tím se celý set tří kusů stane jedinečnou dekorací, která bude dominantou v místnosti.

• Stylový kousek, který se bude od všech ostatních lišit. Jedinečnýdesignový set dubových svícnů z masivního kusu dřeva, který doslova vaši místnost rozsvítí, provoní příjemnou vůní dřeva a s kombinací krásných svíček dodá jemnost, eleganci, jednoduchost a styl celé místnosti.

• Svícny mají předvrtané díry o průměru 3,5 - 5 cm a hloubce 0,5 - 1,5 cm na umístění svíček, z důvodu vyšší bezpečnosti (možnost spadnutí svíčky). Set obsahuje malý svícen o výšce 5 cm, větší 10 cm, střední 15 cm a velký 20 cm. 

 

Kde najdu doporučenou péči o výrobek a varování? 

Péči o výrobek a varování najdete ZDE. 

 

Mohu svícny omývat?

Ne, zamezte styku s vodou. V případě potřeby svícny pouze otřete hadříkem.

 

Výrobek co si objednám, bude tvarově i vzhledově vypadat přesně jako na produktových fotografiích? 

Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat. 

 

Jaká je váha?

Váha setu je přibližně 300 - 600 g. Váha je čistě orientační.

 

POZOR: Svícny slouží pouze jako dekorace, dřevo je vysoce hořlavé a svíčku je velice nebezpečné zapalovat. Svíčky jsou na fotce zapálené pro lepší efekt. V žádném případě nedoporučujeme svíčky zapalovat!!!  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu