Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč - Zásilkovna ♥️

Dubový talířek

Originální talířky, vhodné na servírování, či jako samostatná dekorace.

Varianta
Skladem (>1 ks)
245 Kč / ks

Rozměry: (síla je u všech kousků od 2 - 3 cm)

Varianta č. 1. = Průměr: 15 - 20 cm

Varianta č. 2. = Průměr: 20 - 25 cm

 

Krásný masivní talířek, který potřebuje každá domácnost. Skvěle se hodí na servírování, nebo jako dekorace do jakékoliv místnosti. Každý kousek je jedinečný a originální jelikož je zhotoven z masivního kusu dubu, který je svými kresbami a tvary originál.
          

Ošetření: Přírodní olej na dřevo / Přírodní

Opracování: Dohladka zbroušené

Dřevo: Dubové

Kresba: Výrazná

 

Podnos vlevo je v přírodním stavu (bez ošetření) - Podnos vpravo je ošetřen přírodními oleji = Do poznámky k objednávce můžete uvést, zdali podnos chcete v přírodním či ošetřeném stavu (cena zůstává stejná).

 58F23AEB-CDEE-4A30-B099-390F99227BB3

 

Snímek obrazovky 2021-04-27 v 17.20.17

*Fotografie z kuchyně jsou použity od naší zákaznice.

 

Kde najdu doporučenou péči o výrobek a varování? 

Péči o výrobek a varování najdete ZDE. 

 

Kdy mi objednávka dorazí? 

Doba dodání masivního talířku je okolo 7 dnů až 14 dnů.

 

Mohu talířek používat jako prkénko na potraviny? 

Talířek není ošetřen oleji pro styk s potravinami a slouží pouze na dekorační účely. Při styku s potravinami nezaručujeme bezpečnost při používání a nezaručujeme, že se povrch talířku nepoškodí.

 

Výrobek co si objednám, bude tvarově i vzhledově vypadat přesně jako na produktových fotografiích? 

Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Jelikož to právě vy, budete mít ten kus, kterému žádný jiný nebude podobný a nebude mít v sobě napsán ten stejný příběh, který za dobu růstu strom získal právě ten váš. 

 

!!! VAROVÁNÍ !!!

Designový talířek je zhotoven z oschlého dřeva, ne suchého, které prošlo procesem schnutí v sušárně. To má za následky, že se dřevo bude neustále vlivem okolního prostředí, ve kterém se bude nacházet měnit, dokud dřevo přirozeně neproschne. Mohou se vyskytnout praskliny, prohloubeniny, skvrny (vlivem používání), změny barev (například zešednutí) a podobně. Žádné z těchto změn není vada dřeva, ale pouze přírodní jev, který vzniká přirozeným schnutím. Chtěli bychom zdůraznit, že žádný z těchto jevů není ani vada výroby, v těchto změnách povrchu je zastoupeno opravdu mnoho faktorů a to i například, v jakém prostředí strom rostl, jak má hustou skladbu let, zdali se ve dřevě vyskytují suky a podobně. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu