Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč - Zásilkovna ♥️

Dubová stolička s podnožemi

Varianta
Objednat
1 955 Kč / ks

Průměr dřeva: 40-42 cm 

Síla dřeva: 12 cm 

Celková výška: Do 50 cm

 

Dřevo: Dubové 

Nohy: Roxorové / černá matná 

Ošetření dřeva: Ošetřeno oleji na dřevo 

Dopravce: PPL/DPD

Váha: od 5 kg +

Vhodné na: Dekorace, sezení, stolička

 

Nožičky je možné zhotovit i ve větší výšce, v případě zájmu nám napište přes kontaktní formulář.

 

Nožičky jsou z roxorového drátu a mají vysokou nosnost. Na horní části nožiček je udělán rám, díky kterému se každá nožička nepředělává extra a celá konstrukce je v celku, což zajišťuje vyšší nosnost a stabilitu.

 

dubovéstoličky 

 

Stolička s krásnou horní masivní částí, doplněna silnými kovovými nohami. Stolička je vhodná jako krásná dekorace do jakékoliv místnosti, kde se stane samotnou dominantou. Stoličku můžete použít na odkládání květin, dekoraci, stoleček ke gauči, odkládací místo či cokoliv jiného.

Stolička má vysokou nosnost (až 80 kg) a tak ji můžete použít i na sezení.

 

 

Kde najdu doporučenou péči o výrobek a varování? 

Péči o výrobek a varování najdete ZDE. 

 

Kdy bude stolička zhotovena?

Stoličky doručujeme v rozmezí 7 dnů až 3 měsíce. 

 

Výrobek co si objednám, bude tvarově i vzhledově vypadat přesně jako na produktových fotografiích? 

Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat. 

 

!!! VAROVÁNÍ !!!

Stolička (ne všechny kusy) je zhotovena z oschlého dřeva, ne suchého, které prošlo procesem schnutí v sušárně. To má za následky, že se dřevo bude neustále vlivem okolního prostředí, ve kterém se bude nacházet měnit, dokud dřevo přirozeně neproschne. Mohou se vyskytnout praskliny, prohloubeniny, skvrny (vlivem používání), změny barev (například zešednutí) a podobně. Žádné z těchto změn není vada dřeva, ale pouze přírodní jev, který vzniká přirozeným schnutím. Chtěli bychom zdůraznit, že žádný z těchto jevů není ani vada výroby, v těchto změnách povrchu je zastoupeno opravdu mnoho faktorů a to i například, v jakém prostředí strom rostl, jak má hustou skladbu let, zdali se ve dřevě vyskytují suky a podobně. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu