Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč - Zásilkovna ♥️

Dřevěný věšák, z opracovaného dřeva - masiv

Originální a multifunkční stojací věšák, z opracovaného dřeva.

Objednat
2 985 Kč / ks
Kategorie: VEŠKERÉ NAŠE PRODUKTY
Hmotnost: 16 kg
Doprava: DPD (pokud zvolíte dopravce PPL, automaticky Vaši objednávku opravíme, jelikož přes jiného dopravce, než DPD posílat není možné).

Oživte svůj interiér s unikátním věšákem v kombinaci z lískového a dubového/třenového dřeva, který se stane famózním doplňkem do vašeho domova.

Tento všestranný kousek nalezne využití v různých prostorech vašeho domu, ať už v předsíni pro uspořádání oblečení, v ložnici nebo dokonce v koupelně. Můžete ho také využít jako samostatný designový prvek, na který odložíte svoji kabelku, blůzu, šálu, nebo jej ponecháte prázdný a umístíte jej na viditelné místo v interiéru.

Tento multifunkční kousek nalezne uplatnění v různých prostorách vašeho domu:

  1. Předsíň: Věšák je ideálním místem pro uspořádání vašeho oblečení, kabátů, i klobouků. Díky jeho unikátnímu designu se stane poutavým prvkem při vstupu do vašeho domu.

  2. Ložnice: Využijte ho v ložnici pro věšení vašich oblíbených šatů, doplňků nebo šperků (náhrdelníky). Díky tomu budete mít všechny své kousky snadno dostupné.

  3. Koupelna: Věšák může sloužit i v koupelně pro zavěšení ručníků, županů. Bude nejen praktickým, ale i elegantním prvkem vaší koupelny.

  4. Obývací pokoj: Použijte jej jako designový prvek, na který si odložíte oblíbenou kabelku, klobouk nebo šálu. Tím vytvoříte zajímavý vizuální akcent v obývacím prostoru.

  5. Kancelář: Věšák může posloužit i v pracovním prostředí. Zavěste na něj tašky, klíče abyste měli vše po ruce.

Každý kus je jedinečný originál, což zaručuje, že neexistují dva identické kusy. Tento věšák není jen praktickým doplňkem, ale i designovým prvkem, který dodá vašemu interiéru osobitý a přitažlivý vzhled. Zvedněte úroveň organizace a stylu ve vašem domově s tímto exkluzivním výrobkem.

  

Rozměry jsou atypické:

Celková výška: 160-170 cm, z důvodů přepravy. V případě zájmu o vyšší, nutno objednat přepravce TopTrans

Síla použitého materiálu ("hlavní tyč"): Síla okolo 6,5 až 9 cm

Kolíky: Síla okolo 2 cm, délka viditelné části = 10-12 cm, celková délka = do 15 cm (kolíky jsou zabudované)

Podstavec: Průměr do 35 cm, Síla do 9-10 cm

Dřevo podstavec: Třešňové

Použití dřevo horní část: Lískové

Design: Dřevěné výrobky pro Vás 

Váha: Do 20 kg 

 

Složení: Spodní a horní část vám přijde v smontovaném stavu (horní část a spodní část jsou k sobě pevně připevněny a nedají se od sebe oddělit), kolíky vám přijdou nepřipevněny z důvodu přepravy (při přepravě by se mohli při špatném zacházení s balíčkem ulámat, i když jsou zabudovány přímo do tyče). 

Kolíky můžete připevnit natlučením do horní části a zajistit je případně lepidlem určeným na dřevo (například. Mamut).

 

Využití: Primárně tento kousek slouží jako dekorační prvek, proto jej nezatěžujte vysokou váhou!! Pokud na Věšák budete umisťovat oblečení, umisťujte jej rovnoměrně, aby se věšák nepřevažoval a umisťujte ně něj pouze lehké kousky.

 

Kde najdu doporučenou péči o výrobek a varování? 

Péči o výrobek a varování najdete ZDE. 

 

Výrobek co si objednám, bude tvarově i vzhledově vypadat přesně jako na produktových fotografiích? 

Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat. 

 

!!! VAROVÁNÍ !!!

Mohou se vyskytnout praskliny, prohloubeniny, skvrny (vlivem používání), změny barev (například zešednutí) a podobně. Žádné z těchto změn není vada dřeva, ale pouze přírodní jev, který vzniká přirozeným dosycháním. Chtěli bychom zdůraznit, že žádný z těchto jevů není ani vada výroby, v těchto změnách povrchu je zastoupeno opravdu mnoho faktorů a to i například, v jakém prostředí strom rostl, jak má hustou skladbu let, zdali se ve dřevě vyskytují suky a podobně. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu