Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč - Zásilkovna ♥️

Dřevěná lucerna, se sklem - ručně skládaná ze světlého dřeva

Nádherná lucerna ze světlého, ručně loupaného a skládaného dřeva, doplněná sklem, jako perfektní doplněk.

Varianta
Objednat Objednat Zvolte variantu
749 Kč / ks
Kategorie: VEŠKERÉ NAŠE PRODUKTY
Horní část / spodní: cca 14x14 cm
Síla dřeva: cca 1-2,5 cm
Výška: cca 19 cm
Dřevo: nejčastěji lískové
Ošetření: Bez ošetření
Včetně balení je i sklenice:

Zažijte kouzelné chvíle s našimi úchvatnými lucernami vyrobenými z jemného, pečlivě vybraného a ručně skládaného dřeva, které dodává celému designu nádherný nádech. Tyto lucerny se stanou skvělým doplňkem jak do vašeho interiéru, tak do exteriéru.

Každá naše lucerna je výsledkem ruční práce. Dřevo je je pečlivě opracováno a složeno s precizností. Spodní část lucerny je navržena tak, aby sklenice na ni dokonale pasovala, což poskytuje stabilní a bezpečnou podporu.

S momentálně dostupnými rozměry (cca 14x14 cm horní a spodní část, výška cca 19 cm) přinášíme do vašeho domova nezaměnitelný kousek. Síla dřeva se pohybuje mezi 1 až 2,5 cm. Každá lucerna je originál a proto jsou rozměry pouze přibližné.

Jedním z výjimečných rysů našich lucern je absence viditelných spojů, což podtrhuje jejich jedinečnost a dokonalý vzhled.

Naše lucerny nejsou jen pro vaši osobní radost, ale mohou být také upraveny dle vašich potřeb. Nabízíme možnost výroby na zakázku pro wellness centra, restaurace, kavárny a další podniky, které chtějí ozvláštnit své prostory.

V balení naleznete také elegantní sklenici. Užijte si atmosféru s našimi lucernami a přidejte do svého domova kousek přírodní krásy a světla.

 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu