Dřevěná figurka ptáčka s tmavým zobáčkem a ocáskem

Minimalistická a ručně vyrobená figurka ptáčka ve dvou velikostech, s tmavým ocáskem a zobáčkem. 

Varianta
Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat Zvolte variantu
305 Kč 319 Kč 599 Kč od 305 Kč –11 % –10 % –5 % - - - až –11 % 270 Kč / ks 285 Kč / ks 565 Kč / ks 305 Kč / ks 315 Kč / ks 599 Kč / ks od 270 Kč / ks
Kategorie: Mísy a květníky
Celková výška / velký: cca 7 cm
Šířka / velký: cca do 7 cm
Celková výška / malý: cca 5,5 cm
Šířka / malý: cca do 7 cm
Dřevo: Buk x javor
Vyrobeno: Ručně vyrobené, tudíž každý kus se může lehce lišit.
Ošetření: Tělíčko přírodní / zobáček a ocásek mořené na tmavou barvu
Dřevěná figurka ptáčka
305 Kč 319 Kč 599 Kč od 305 Kč –11 % –10 % –5 % - - - až –11 %

Prozkoumejte naši kolekci ručně vyrobených figurek ptáčků, které zaujmou každého, kdo miluje figurky a minimalistickou dekoraci. Tito kouzelní ptáčci jsou minimalističtí, ale přitom mají sílu uchvátit svou jedinečností.

Figurky ptáčků jsou dostupné ve dvou různých velikostech a jsou zpracovány s maximální precizností. Tělíčko ptáčka je vyrobeno ze světlého přírodního dřeva, což dodává každému kousku jedinečný a přirozený vzhled. Tmavý zobáček a ocásek je z mořeného dřeva, které přidává figurce punc originality a elegance.

Dřevo, ze kterého jsou tyto figurky vyrobeny, zůstává v přírodním stavu, nebylo barveno ani ošetřováno, což dodává každému ptáčkovi autentičnost.

Je třeba brát na vědomí, že výroba těchto figur je ruční a každý kus je jedinečný. Každý ptáček je tak vlastně uměleckým dílem s vlastní charakterem, a díky vlastnostem dřeva si mohou nést i různé barevné odlišnosti.

Tato minimalistická dekorace je vhodná pro všechny, kdo hledají kousek, který oživí jejich interiér a přinese do něj jedinečný dotek přírody. Užijte si krásu ručně vyrobených dřevěných figurek ptáčka v přírodním duchu.

 

Ptáčka, kterého si objednám, bude tvarově i vzhledově vypadat přesně jako ten, na produktových fotografiích? 

Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích, je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu