Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč - Zásilkovna ♥️

Dózička s víkem "Cukřenka"

Masivní cukřenka s víkem, z bukového dřeva.

Skladem (>1 ks)
495 Kč / ks
Kategorie: VEŠKERÉ NAŠE PRODUKTY
Hmotnost: 0.25 kg
Materiál:: Bukové masivní dřevo
Ošetření:: Přírodní dřevo bez ošetření
Opracování: Ruční = každý kus má jiný tvar = tvarováno ručně
Průměr: Od 8 do 11 cm
Výška s víkem: do 9 cm
Hloubka dlabaného otvoru: 4,5-5,5 cm
Víčko: Přichyceno hřebíčkem
Využití: Šperkovnice, dekorační předmět, cukřenka, kosmetická pomůcka, dekorace do kuchyně/obývacího pokoje, dózička na potřeby pro domácí mazlíčky

Dózička, která vás na první pohled okouzlí nejen svým originálním vzhledem, ale především ručním opracováním, které je na první pohled znát. Využití pro takový kousek najdete v celé domácnosti, kde se stane naprosto dokonalou a nedílnou součástí, kterou si zamilujete.

Bukové dřevo bylo na dózičku vybráno hlavně z důvodu, že je/bylo odjakživa využíváno na styk s potravinami. Dále se jedná o jedno z nejoblíbenějších tuzemských dřevin s výraznou strukturou dřeva, vyznačující se tvrdostí a vysokou kvalitou.

Design: Dřevěné výrobky pro Vás

 

Mohu dózičku umístit do myčky na nádobí? 

Ne! Dózičku do myčky za žádných okolností neumisťujte, mohou na ní vzniknout výrazné vady, které nejdou odstranit (prasknutí, zkroucení apod.) a dózičku trvale poškodí.

 

Dózička co si objednám, bude tvarově i vzhledově vypadat přesně jako ta na produktových fotografiích? 

Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích, je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat. 

 

Kde najdu doporučenou péči o výrobek a varování? 

Péči o výrobek a varování najdete ZDE. 

 

Doporučení při běžném používání:

Víko je přichyceno hřebíčkem, které se při častém otáčení může mírně uvolnit. V takovémto případě stačí na hlavičku hřebíčku přitlačit/klepnout. Není závadou, stává se při častějším používání, kdy se s víkem otáčí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu