Zakázková výroba

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA PARAVÁNŮ

Na přelomu měsíce března a dubna, jsme měli úžasnou příležitost, spolupracovat s paní Milfaitovou z CASA Interier, na realizaci paravánů do Angusfarm (Soběsuky). 

Spolupráce pro nás byla velice příjemná, i když jsme na realizaci měli takřka pouze víkend.

Jednalo se o 6 kusů paravánů do interiéru, které později nejspíše budou zdobit i pří zvláštních příležitostech exteriér.

Horní část paravánů byla mořená ve speciální rustic barvě, kterou jsme osobně připravili.

Spodní část, která se skládala z masivního hranolu, byla natřená matnou černou barvou, přes kterou jemně prosvítala kresba dřeva.

Ve spodní části byl ještě na přání vyfrézován otvor na led pásky, které ve tmě celý paraván zespoda krásně podsvítí a tím celý kousek mnohem více vynikne. 

Paravány byly přímo u nás v truhlárně smontovány a následně dopraveny na místo, kde jsme je vyložili a poté je dle požadavku rozmístili v interiéru.

A přesně takto vypadalo první zkoušení, před finálním sestavením.

Děkujeme za úžasnou příležitost, spolupracovat na takovéto realizaci, která pro nás byla velikým přínosem a doufáme, že se Vám výsledek líbí, tak jako nám.

 

Pokud i vy zařizujete interiér a máte zájem o nějaké nevšední kousky, či se věnujete bytovému designu a hledáte nové truhláře / výrobce, a spolupráci při realizacích jak interiérů, tak exteriérů. Neváhejte nás kontaktovat = info@drevenevyrobkyprovas.cz / 605 272 592.

 

Krásný den, přeje Petra Holzäpfelová

Zakázková výroba

Nezabýváme se pouze výrobou dekorací, které u nás najdete, ale nabízíme i zakázkovou výrobu.

Zakázkovou výrobu nabízíme jak pro koncové zákazníky, tak firmy.

 

Zabýváme se výrobou jak menších, tak větších kousků. Máme zkušenost s výrobou pro bytová studia, wellness, zahradnictví, květinářství, dárkové obchody, zahradní i bytové architekty a mnohé další.

 

V případě zájmu o zhotovení na zakázku nám napište / zavolejte na info@drevenevyrobkyprovas.cz  ( + zašlete fotky (včetně rozměrů, druhu materiálu a podobně)) / +420 737 263 858 

  

Do zakázkové výroby od nás patří i výroba pergol, přístřešků, pískovišť, řezání stavebního řeziva a mnoho dalšího. 

 

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Originální reklamní / dárkové předměty pro vaše obchodní partnery, zaměstnance, zákazníky, či jako drobná pozornost k objednávce, s vašim logem.

I takovéto kousky jsme pro Vás schopni v naši truhlárně připravit!

Mezi takové kousky patří: Svíčky / svícny / svícínky / podtácky / vyřezávané dekorace / prkénka / podnosy / tácy a mnohé další.

Navíc jsme vám schopni na daný výrobek zajistit umístění vašeho loga.

Ovšem pokud hledáte originální reklamní / dárkové předměty, které vaši obchodní partneři, zaměstnanci, zákazníci, nikde nenajdou, od toho nabízíme zakázkovou výrobu reklamních / dárkových předmětů!

V případě zájmu o rekamní / dárkové předměty nás kontaktujte pomocí telefonního čísla (+420 737 263 858), či e-mailu (info@drevenevyrobkyprovas.cz).

 

 

3 položek celkem
Zpět do obchodu