VELKOOBCHOD

Spolupráce s obchody

Nabízíme spolupráci pro různé typy obchodů a podnikatelů:

Pro kamenné prodejny a showroomy: Máte-li kamennou prodejnu nebo showroom a hledáte originální dekorace, jsme tu pro vás. Naše unikátní výrobky mohou oživit váš sortiment.

Pro bytové designéry: Jste bytovým designérem a hledáte doplňky nebo nábytek dle vašich návrhů? Spolupracujeme s vámi na vytvoření zákaznických řešení, která ladí s vaším návrhem.

Pro firmy, wellness centra, restaurace a kosmetické salóny: Potřebujete vybavení nebo zajímavé kousky pro své prostory? Nabízíme dekorace a vybavení, které zvýší atraktivitu vašich prostorů nebo budou skvělým dárkem pro vaše klienty.

Pro firmy: Hledáte zakázkovou výrobu dřevěných výrobků nebo komponentů? Jsme flexibilní a připraveni spolupracovat na vašich projektech a přáních.

Kontaktujte nás a společně najdeme ideální řešení pro vaše potřeby.

 

--------

 

Jsme Vám nesmírně vděční za každý zakoupený kousek, kterým podpoříte naši malou truhlárnu.

Nejen, že již několik stovek prodaných kousků zdobí Vaše domovy, ale máme možnost, přiblížit výrobky i tam, kde o nás ještě nevědí a to především díky kamenným prodejnám, či internetovým obchodům, kterým jsme za spolupráci nesmírně vděční.

Naše práce nás baví a naplňuje... Neustále vymýšlíme nové výrobky, které jsou originální a jedinečné, vylepšujeme naši výrobu a snažíme se zdokonalovat ve všech směrech

Jsme velice poctěni, že můžeme spolupracovat s obchody, kterým zhotovujeme kousky na zakázku a tak společně vytváříme úžasné, autorské a ručně tvořené dekorace na míru.

Každý den se učíme nové věci, potkáváme nové lidi, chodí k nám nový zákazníci, vymýšlíme spousty nových kousků a to vše jen díky vám všem!

DĚKUJEME VÁM

Za rodinu: Dřevěné výrobky pro Vás (Petra)

 

Pokud i VY máte zájem o originální a ručně dělané dekorace pro vaše zákazníky, či máte nápad, který potřebujete zrealizovat, napište nám.

Velice rádi s vámi spolupráci i výrobu prokonzultujeme.❤

 

V případě zájmu nám napište na:  INFO@DREVENEVYROBKYPROVAS.CZ a my se vám v co nejbližší době ozveme.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 

Zpět do obchodu