VELKOOBCHOD

Spolupráce s obchody

Jsme Vám nesmírně vděční za každý zakoupený kousek, kterým podpoříte naši malou truhlárnu.

Nejen, že již několik stovek prodaných kousků zdobí Vaše domovy, ale máme možnost, přiblížit výrobky i tam, kde o nás ještě nevědí a to především díky kamenným prodejnám, či internetovým obchodům, kterým jsme za spolupráci nesmírně vděční.

Naše práce nás baví a naplňuje... Neustále vymýšlíme nové výrobky, které jsou originální a jedinečné, vylepšujeme naši výrobu a snažíme se zdokonalovat ve všech směrech

Jsme velice poctěni, že můžeme spolupracovat s obchody, kterým zhotovujeme kousky na zakázku a tak společně vytváříme úžasné, autorské a ručně tvořené dekorace na míru.

Každý den se učíme nové věci, potkáváme nové lidi, chodí k nám nový zákazníci, vymýšlíme spousty nových kousků a to vše jen díky vám všem!

DĚKUJEME VÁM

Za rodinu: Dřevěné výrobky pro Vás (Petra)

 

Pokud i VY máte zájem o originální a ručně dělané dekorace pro vaše zákazníky, či máte nápad, který potřebujete zrealizovat, napište nám.

Velice rádi s vámi spolupráci i výrobu prokonzultujeme.❤

 

V případě zájmu nám napište na:  INFO@DREVENEVYROBKYPROVAS.CZ a my se vám v co nejbližší době ozveme.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení