Třešňové velké

Dokonalé prkénko, z třešňového dřeva o délce 58 cm. Jediný kus!

Skladem
1 450 Kč / ks
0662E998 5560 4C9A 9C59 ACB842A1AB93
Omezené množství kusů

Dřevo: Třešňové (masiv)

Ošetření: Ošetřeno olivovým olejem

Délka: 58 cm 

Šířka: 20,5 cm

Síla/Tloušťka dřeva: 3,5-4 cm 

Váha: + - 3,5 kg 

 

Krásné servírovací prkénko z třešňového dřeva s originálním tvarem, vhledem a kresbou, které nadchne každého z vás a udělá vaši kuchyni nevšední. 

Využití najdete v jakékoliv místnosti, v kuchyni, v obývacím pokoji, v koupelně (jako dekorace), nebo na prkénku můžete servírovat své návštěvě.

Prkénku můžete vzhled ozvláštnit ouškem, můžete použít konopný provázek, kožené ouško a podobně.  

 

Jak o prkénko pečovat? 

Jelikož je prkénko zhotovené z masivu a masiv je brán stále jako "živý materiál", musíme po celou dobu, co prkénko budeme mít dávat pozor na vlhkost, jelikož působením vlhkosti může na prkénku vzniknout několik vad. (může dojít ke zkroucení, prohnutí či prasknutí). 

Jak těmto jevům předejít? Dávejte pozor na kontakt s VODOU! Prkénko ovšem můžete otřít vlhčeným ubrouskem, či umýt pod tekoucí vodou, ale poté je nutní prkénko důkladně osušit a dát na suchý povrch. Dále je dobré občas prkénko OŠETŘIT oleji, či vosky (zachová si tak krásný vzhled a bude více odolné proti styku s vodou). Ošetření doporučujeme z důvodů, že při mytí se z prkénka smývá ochranný filtr a tak je prkénko náchylné (ošetření prkénka doporučujeme při častém používání co nejčastěji).

 

Čím své prkénko ošetřit? 

Ošetření doporučujeme co nejčastější, ovšem záleží na tom, jak často prkénko a na co používáte. Pokud nemáte doma speciální oleje na ošetření prkének (speciální oleje nejsou třeba), postačí vám například olivový olej, kokosový, lnění či vám dobře poslouží i včelí vosk, ovšem vybírejte olej/vosk, který nežlukne a nenese v sobě "nežádoucí vůni". 

 

Mohu prkénko umístit do myčky na nádobí? 

Ne! Prkénko do myčky za žádných okolností neumisťujte, mohou na něm vzniknout výrazné vady, které nejdou odstranit (prasknutí, zkroucení apod.)

 

Mohu na prkénko umisťovat potraviny a krájet? 

Prkénko doporučujeme pouze jako servírovací, ovšem krájet na něm můžete, ale počítejte s tím, že na prkénku budou vidět zářezy.  

 

Prkénko co si objednám, bude tvarově i vzhledově vypadat přesně jako na produktových fotografiích? 

Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat. 

 

Kde najdu doporučenou péči o výrobek a varování? 

Péči o výrobek a varování najdete ZDE. 

 

Varování: 

Na prkénko nepokládejte horké věci (hrnečky, hrnce apod.), neumisťujte do myčky, nenechávejte ve styku s vodou, nepokládejte na topení/krb, nenechávejte na přímém slunečním světle. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu