Špalek na kolečkách

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zhotovujeme na zakázku Zvolte variantu
1 499 Kč / ks 1 799 Kč / ks 1 649 Kč / ks 1 599 Kč / ks 1 699 Kč / ks 2 299 Kč / ks od 1 499 Kč / ks 1 238,84 Kč bez DPH 1 486,78 Kč bez DPH 1 362,81 Kč bez DPH 1 321,49 Kč bez DPH 1 404,13 Kč bez DPH 1 900 Kč bez DPH od 1 238,84 Kč bez DPH

V případě zájmu o jiný rozměr (průměr od 35 cm) nás kontaktujte prostřednictvím kontaktu (do zprávy neupomeňte uvést rozměry.).

 

Varianta 1. Průměr 20 - 25 cm / Výška 20 - 25 cm

Varianta 2. Průměr 30 - 35 cm / Výška 30 - 35 cm

Varianta 3. Průměr 20 - 25 cm / Výška 30 - 35 cm

Varianta 4. Průměr 25 -30 cm / Výška 20 - 25 cm

Varianta 5. Průměr 30 - 35 cm / Výška 20 - 25 cm

Varianta 6. Průměr 35 - 40 cm / Výška 20 - 25 cm

 Výroba na zakázku-13

• Kousek pro který najdete ve vaši domácnosti spousty využití.

• Nádherný, přírodní, masivní kus ručně opracovaného dřeva, který je zcela jedinečný, originální a nemá žádný podobný protikus. 

• Kus masivního, opracovaného dřeva dodá vaší místnosti pocit něčeho skutečně originálního s nádechem krásné vůně přírody, který budete milovat a rádi se na něj každý den dívat či využívat.

• Špalek se hodí jako samostatný designový prvek nebo jako odkládací místo na vaše oblíbené kousky v místnosti, které celý tento kus dřeva podtrhne, ovšem se může hodit i jako menší stoleček (i noční stoleček), na který můžete umístit občerstvení, knihu či elektroniku.

• Po obdržení bude zcela jen na vás, jak tento jedinečný výrobek využijete, ovšem budete nadšeni jak z jeho vlastností, tak i z jeho vzhledu.


Výroba na zakázku-15

 

Špalek je zhotoven z oschlého, ne suchého dřeva.

 

Kde najdu doporučenou péči o výrobek a varování? 

Péči o výrobek a varování najdete ZDE. 

 

Jaká je barva koleček?

Barva koleček je černá. 

 

Je na výběr z druhů dřevin jen dub?

Ne, špalky nabízíme i z jiných druhů dřevin a to například: modřín, smrk, borovice, třešeň, ořech, bříza a další.

  

 

Výrobek co si objednám, bude tvarově i vzhledově vypadat přesně jako na produktových fotografiích? 

Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat. 

 

!!! VAROVÁNÍ !!!

Designový špalek na kolečkách je zhotoven z oschlého dřeva, ne suchého, které prošlo procesem schnutí v sušárně. To má za následky, že se dřevo bude neustále vlivem okolního prostředí, ve kterém se bude nacházet měnit, dokud dřevo přirozeně neproschne. Mohou se vyskytnout praskliny, prohloubeniny, skvrny (vlivem používání), změny barev (například zešednutí) a podobně. Žádné z těchto změn není vada dřeva, ale pouze přírodní jev, který vzniká přirozeným schnutím. Chtěli bychom zdůraznit, že žádný z těchto jevů není ani vada výroby, v těchto změnách povrchu je zastoupeno opravdu mnoho faktorů a to i například, v jakém prostředí strom rostl, jak má hustou skladbu let, zdali se ve dřevě vyskytují suky a podobně. 

Každý kus ručně opracováváme. Nejprve pečlivě vybereme vhodný kus dřeva, poté jej nařežeme na vámi zvolenou velikost, dále je z něj stažena kůra a začíná se s jeho hoblováním, broušením, lakováním a leštěním, abychom mohli dosáhnout finálního vzhledu, který se ovšem bude ještě několik dalších let vyvíjet podle prostředí, ve kterém se kus bude nacházet (Tento sortiment výrobku (tácky, masivní designový kus dřeva na kolečkách, špalek, stolička s masivními nohami a horní částí aj.) vyrábíme převážně ze („čerstvého dřeva“) syrového dřeva (informace u každého výrobku), jehož vzhled se bude stále měnit, v závislosti na prostředí, ve kterém je umístěn, a tím získá ještě více svým originálním vzhledem na hodnotě.). Horní část je dohladka obroušena a má mírně zaoblené hrany, aby vzhled celého kousku vynikl a zvýraznily se jeho letokruhy.  

Dřevo, ze kterého převážně tyto krásné kusy zhotovujeme, je dub, protože se vyznačuje svými jedinečnými kresbami, tvrdostí, pevností, houževnatostí a především trvanlivostí (Ovšem není to jediný druh dřeviny, ze které tento druh výrobku zhotovujeme).

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: