Nové kolekce

Nově pro Vás vyrábíme i ze starého dřeva!

Zrcadla jsou základním prvkem interiérového designu, poskytují jak funkčnost, tak estetickou přitažlivost. Zatímco tradiční zrcadla jsou často vyrobena ze skla a kovu, existuje rostoucí trend k použití recyklované dřevo k vytvoření jedinečných zrcadel. Tato zrcadla nabízejí rustikální kouzlo, které může vylepšit jakýkoli styl interiéru.

Zrcadla vyrobená ze starého dřeva mají výrazný charakter, který je odlišuje od tradičních. Rozdíly v barvě a struktuře dřeva činí každé zrcadlo jedinečným. To znamená, že žádná dvě zrcadla nejsou úplně stejná, což dodává designu prvek exkluzivity. Tato zrcadla lze navíc přizpůsobit tak, aby vyhovovala specifickým požadavkům na velikost, díky čemuž jsou ideální pro jedinečné prostory.

Zrcadla vyrobená ze starých kusů dřeva se dobře hodí k různým stylům interiérového designu, včetně rustikálního, moderního a klasického.

Tyto jedinečné kousky vnesou do každé místnosti rustikální kouzlo a teplo. Ponoříme se do charakteristických vlastností dřeva, různých dostupných vzorů a celkového rustikálního kouzla, které mohou zrcadla ze starého kusu dřeva přinést do vašeho domova. Stará dřevěná prkna a z nich zrcadla vyrobená na zakázku jsou skutečně jedinečná. Jedinečné vzory a textury, které jsou přítomny v každém kusu dřeva, činí každé zrcadlo skutečně jedinečným. Přirozené nedokonalosti a suky ve dřevě dodávají zrcadlu celkové kouzlo. Tyto nedokonalosti nejsou vady, ale spíše jsou to, co dělá každé zrcadlo výjimečným a jedinečným.

 

Zakázková výroba zrcadel ze starých kusů dřeva, se u nás vyrábí v různých velikostech a tvarech, aby se vešly do jakéhokoli prostoru. Rámy jsou ručně vyráběny s důrazem na detail, což zajišťuje, že každé zrcadlo je té nejvyšší kvality. K doplnění dřevěných interiérů lze použít různé typy skel, jako je čiré, tónované nebo zkosené. Zvolené sklo může drasticky změnit vzhled a dojem ze zrcadla. Kombinace dřeva a skla vytváří jedinečný a krásný kousek, který bude jistě dominantou Vaší místnosti.

 

Rustikální kouzlo zrcadel je nepopiratelné. Tato zrcadla dodávají teplo a charakter každé místnosti, ve které jsou umístěny. Vytvářejí útulnou a příjemnou atmosféru, která je ideální pro každý domov. Zrcadla doplňují různé styly interiérového designu, od farmy po moderní rustikální. Jsou to všestranné kousky, které najdou uplatnění v každé místnosti, ať už jde o obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Rustikální kouzlo těchto zrcadel jistě zaujme a zanechá trvalý dojem v každém, kdo je uvidí.

 

Závěrem lze říci, že zrcadla vyrobená na míru se starých kusů dřev jsou skutečně jedinečné a krásné kousky, které dodají každému domovu rustikální, ale zároveň moderní kouzlo a teplo. Pokud hledáte výrazný kousek, který je funkční a zároveň krásný, pak je pro vás zrcadlo vyrobené na míru ze sterého dřeva s historií tou správnou volbou.

JARNÍ a LETNÍ kolekce - 2023

Jaro a léto v duchu figurek a osazování!

Na první kolekci pro letošní rok jsme začali pracovat ještě před Vánoci. Hlavním námětem pro nás bylo vést novinky v nových druzích dřeva, zajímavých přírodních kresbách, barvách i tvarech. 

Vlna osazovaných interiérových mís, mističek a lodí nás úplně pohltila a tak jsme se rozhodli o doplnění těchto živých květinových dekorací za pomoci dřevěných figurek, díky čemuž do našeho sortimentu přibyl velmi významný parťák na tvoření - soustruh

Proč zrovna soustružené dekorace?

- Spojení ručního soustružení a kvalitních dřevin nám do sortimentu přineslo mnoho benefitů a to hlavně velmi kvalitní a pevné figurky, nebo třeba mističky s krásnou unikátní kresbou, ve které může dřevo perfektně vyniknout. I přesto, že dokážeme díky soustružení vychytat stejný základní tvar, každá figurka se díky doteku ručního vedení stává naprosto jedinečnou a to jak v jemných tvarových odchylkách, tak samozřejmě v naprosto individuální kresbě dřeva. Figurky ani mističky tak nikdy nebudou jedna jako druhá. Každá Vámi zakoupená vysoustružená dekorace bude naprostým unikátem, který nikdo jiný vlastnit nebude.  

 

Dubový podnos na osazování, se skleněnou mísou Figurka zajíčka

 

 

 

             

 

 

 

 

 

 Co vše u nás tedy najdete?

Ptáčky! Celoroční buclatí ptáčci padnoucí přímo do dlaně s decentním zobáčkem a ocáskem a to hned v několika naturálních barevných provedeních a hlavně s výpalem očí nebo klidně bez. Najdete je u nás jak přírodní tak černé nebo třeba rustic. Minimalistický design z nich dělá skutečně celoroční dekoraci do jakéhokoliv interiéru či květináčku.

Zajíčci! Velikonoční.... ano! Zajíček. Ani my jsme tohohle ušáka z naší jarní kolekce nemohli vynechat a tak jsme ho pro Váš domov vyrobili rovnou ve dvou vzhledových variantách a spoustě barevných kombinacích. První varianta je stojící figurka zajíčka, kterého najdete jak s očima a čumáčkem, tak bez a v různých variacích přírodní nebo mořené barvy dřeva. Minimalističtější bráška je naopak zajíček sedící, kterého najdete v základním přírodním provedení a bez očí. Sofistikovaný, přesto jednoduchý tvar tak může zaujmout ty střídmější z nás.

Obě figurky, jak ptáčky - sýkorky a vlaštovky - tak zajíčky u nás můžete najít také tvarově zjednodušené, určené buďto jako zápich do květináče nebo jako minimalistický doplněk interiéru. Všechny v přírodní i mořené variantě tak, jak je u nás zvykem. V té samé variantě zápichu nám přibyl také další symbol jara - elegantní motýlek.

Dekorační figurky zakončujeme naprostým must have kouskem velikonoc a tím jsou vajíčka! Pro ta naše, ať už velikonoční nebo celoroční jsme zvolili pevné bukové dřevo s krásnou kresbou. Vajíčka jsou bytelná a ve dvou možnostech - s háčkem na zavěšení, nebo bez háčku na dekorování. To, jak vajíčka nadekorujete je na Vaší fantazii! Můžete je využít ne jen na obháčkování, malování náš či Váš ruční výpal a nebo klidně zkusit naší macramé verzi na e-hopu. Ať tak, či onak těšíme se na tu Vaší verzi!

 

Kam s tak krásnými dekoracemi?

Šup s nimi třeba do našich krásných multifunkčních mís! Každou z nich můžete použít ne jen na osazování ale i jako květník nebo servírovací mísu. Podrobný návod, jak si takovou masivní krásku osadit v jakémkoliv období Vám brzy přidáme na blog, prozatím si můžete všechny varianty projít a vybrat si třeba tu svojí. Každá z nich je totiž jedinečná, tak jako vy samy a tím i naprosto nenahraditelná. Pusťte do svého domova dotyk přírody a uvidíte, že se Vám to stokrát vrátí, nejen na uznalých pochvalách rodiny ale i zlepšením Vaší psychiky. Příroda totiž léčí.

A pro ty, kteří se zatím na osazování vlastní dekorace necítí, tady máme kouzelné vázičky, popraskané, v celku se suky i vadami, tak jak je příroda stvořila - prostě neodolatelné! Takové v keramice nebo ve skle nenajdete a k tomu všemu bude jenom Vaše. Varianta se skleněnou baňkou zde a bez baňky zde.

 

9868F487 5117 4A80 8F69 13EEBACD6AAF

A9BAC6D5 BD15 4215 B188 30F9B570E98B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny naše dekorace lze použít jako interiérové i exteriérové a to při správné péči. Více si o péči a pokynech můžete přečíst na tomto odkazu.

3 položek celkem
Zpět do obchodu