GRAVÍROVÁNÍ

Nabízíme možnost gravírování na naše výrobky.

Jste majitel restaurace a máte zájem o mísy/prkénka/podšálky s vlastním logem? Nebo provozujete wellness a máte zájem o svíčky s vlastním motivem? Připravujete svatbu/oslavu a chtěli byste originální dárky pro své hosty? Nic z toho nám nedělá problém.

Gravírování je jedinečný způsob jak ozvláštnit každý kousek z naší nabídky. Nabídka Je určena především pro firmy (loga), ale můžete jej využít i pro své soukromé účely (naše nabídka se dá skvěle využít v případě přípravy svateb, oslav, kde chcete obdarovat něčím originálním své hosty). Je to skvělý nápad na dárek a nebo způsob, jak ozvláštnit produkty Vašim logem - misky v restauracích, svíčky ve wellness, dárky pro hosty.

 

Jak postupovat v případě zájmu?

Níže naleznete kontaktní formulář, ve kterém vyplníte veškeré údaje týkající se poptávky a do přílohy nahrajete vlastní motiv, který budete chtít vygravírovat, nebo nám napište na info@drevenevyrobkyprovas.cz

 

Vyrábíme na zakázku!

Nenašli jste v naší nabídce nic, co by odpovídalo Vaším představám? Neváhejte nás kontaktovat! Dle Vašich požadavků jsme schopní vyrobit produkt na míru, na který lze posléze vygravírovat vlastní motiv.

Fantazii se meze nekladou. Zašlete nám Váš návrh. 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

Zpět do obchodu