Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč - Zásilkovna ♥️

Dubové svícny (set 3 kusů) - kvalita B

Svícny z masivního kusu dubového dřeva, na čajovou svíčku, s masivnějšími prasklinami - kvalita B.

Varianta
Skladem (>1 sada)
395 Kč / sada

• Svícny mají předvrtané díry o průměru 3,5 - 5 cm a hloubce 0,5 - 1,5 cm na umístění svíček, z důvodu vyšší bezpečnosti (možnost spadnutí svíčky). Set obsahuje malý svícen o výšce 10 cm, střední o výšce 15 cm a velký o výšce 20 cm. 

• Každý ze svícnů je ručně precizně opracován a v poslední fázi před odesláním ošetřen olejem. Díky detailní ruční práci na horní části svícnů krásně vyniknou letokruhy, barvy, praskliny a kazy které žádný jiný kus nemá a tím se celý set tří kusů stane jedinečnou dekorací, která bude dominantou v místnosti.

 Snímek obrazovky 2021-05-12 v 9.27.15

 

Kde najdu doporučenou péči o výrobek a varování? 

Péči o výrobek a varování najdete ZDE. 

 

Mohu svícny omývat?

Ne, zamezte styku s vodou.

 

Výrobek co si objednám, bude tvarově i vzhledově vypadat přesně jako na produktových fotografiích? 

Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat. 

 

Jaká je váha?

Váha setu je přibližně 200 - 500 g. Váha je čistě orientační.

 

POZOR: Svícny slouží pouze jako dekorace, dřevo je vysoce hořlavé a svíčku je velice nebezpečné zapalovat. 

!!! VAROVÁNÍ !!!

Svícny jsou zhotoveny z oschlého dřeva, ne suchého, které prošlo procesem schnutí v sušárně. To má za následky, že se dřevo bude neustále vlivem okolního prostředí, ve kterém se bude nacházet měnit, dokud dřevo přirozeně neproschne. Mohou se vyskytnout praskliny, prohloubeniny, skvrny (vlivem používání), změny barev (například zešednutí) a podobně. Žádné z těchto změn není vada dřeva, ale pouze přírodní jev, který vzniká přirozeným schnutím. Chtěli bychom zdůraznit, že žádný z těchto jevů není ani vada výroby, v těchto změnách povrchu je zastoupeno opravdu mnoho faktorů a to i například, v jakém prostředí strom rostl, jak má hustou skladbu let, zdali se ve dřevě vyskytují suky a podobně. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu