Dubové špalky do interiéru

Opracovaný kus dubového dřeva, vhodný jako dekorace či nábytek do interiéru.

Varianta
Objednat (>1 ks) Objednat Zvolte variantu
1 495 Kč / ks 1 885 Kč / ks od 1 495 Kč / ks
5AF11829 AC76 4CFB ABD8 64706C83DA22
Omezené množství kusů

Ošetření: Přírodní

Opracování: Opracované 

Spodní část: Černé kluzáky (+ - 2 cm)

Špalky doručujeme v rozmezí 7 dnů.

DŘEVO: Dubové

Doba dodání: DELŠÍ DOBA DODÁNÍ, Z DŮVODU VÝROBY PO OBJEDNÁNÍ

 

Průměr x Výška 

Varianta 1. = 20-25 cm x 45-50 cm

Varianta 2. = 25-30 cm x 50 cm

Varianta 3. = 30-35 cm x 40-45 cm

• Kousek pro který najdete ve vaši domácnosti spousty využití.

• Nádherný, přírodní, masivní kus ručně opracovaného dřeva, který je zcela jedinečný, originální a nemá žádný podobný protikus. 

• Kus masivního, opracovaného dřeva dodá vaší místnosti pocit něčeho skutečně originálního s nádechem krásné vůně přírody, který budete milovat a rádi se na něj každý den dívat či využívat.

• Špalek se hodí jako samostatný designový prvek nebo jako odkládací místo na vaše oblíbené kousky v místnosti, které celý tento kus dřeva podtrhne, ovšem se může hodit i jako menší stoleček (i noční stoleček), na který můžete umístit občerstvení, knihu či elektroniku.

• Po obdržení bude zcela jen na vás, jak tento jedinečný výrobek využijete, ovšem budete nadšeni jak z jeho vlastností, tak i z jeho vzhledu.

 

Kde najdu doporučenou péči o výrobek a varování? 

Péči o výrobek a varování najdete ZDE. 

 

Výrobek co si objednám, bude tvarově i vzhledově vypadat přesně jako na produktových fotografiích? 

Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat. 

 

!!! VAROVÁNÍ !!!

Mohou se vyskytnout praskliny, prohloubeniny, skvrny (vlivem používání), změny barev (například zešednutí) a podobně. Žádné z těchto změn není vada dřeva, ale pouze přírodní jev, který vzniká přirozeným dosycháním. Chtěli bychom zdůraznit, že žádný z těchto jevů není ani vada výroby, v těchto změnách povrchu je zastoupeno opravdu mnoho faktorů a to i například, v jakém prostředí strom rostl, jak má hustou skladbu let, zdali se ve dřevě vyskytují suky a podobně. 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu