Buková dózička s víkem "Cukřenka"

Masivní ozdobná cukřenka s víkem, z bukového dřeva.

Skladem
485 Kč –12 % 425 Kč / ks 351,24 Kč bez DPH
Buková dózička, mistička, masivní, dřevěná dekorace, dřevěné výrobky, kuchyně, velkoobchod, výroba, česká výroba, ruční práce, psí potřeby, mazlíčci
485 Kč –12 %

Materiál: Bukové masivní dřevo 

Ošetření: Přírodní

Opracování: Ruční = každý kus má jiný tvar = tvarováno ručně

Průměr: Od 8 do 11 cm

Výška s víkem: Od 7,5 do 9 cm

Hloubka dlabané díry: 4,5-5,5 cm

Víko: Přichyceno hřebíčkem

Využití: šperkovnice, dekorační předmět, kosmetická pomůcka, dekorace do kuchyně/obývacího pokoje, dózička na potřeby pro domácí mazlíčky

Design: Dřevěné výrobky pro Vás

 

Dózička, která vás na první pohled okouzlí nejen svým originálním vzhledem, ale hlavně ručním opracováním. Využití pro takový kousek najdete v celé domácnosti, kde se stane naprosto dokonalou součástí.

Bukové dřevo bylo na dózičku vybráno hlavně z důvodu, že je/bylo odjakživa využíváno na styk s potravinami. Dále se jedná o jedno z nejoblíbenějších tuzemských dřevin s výraznou strukturou dřeva, vyznačující se tvrdostí a vysokou kvalitou.

 

Mohu dózičku umístit do myčky na nádobí? 

Ne! Dózičku do myčky za žádných okolností neumisťujte, mohou na ní vzniknout výrazné vady, které nejdou odstranit (prasknutí, zkroucení apod.) a dózičku trvale poškodí.

 

Dózička co si objednám, bude tvarově i vzhledově vypadat přesně jako ta na produktových fotografiích? 

Ne. Každý výrobek je jedinečný. Má jedinečné tvary (kruh, obdélník, ovál...), odstíny barev, praskliny, vyobrazení letokruhů a podobně. Výrobek co od nás obdržíte, nikde jinde nenajdete. Masivní výrobek, co vidíte u nás na produktových fotografiích, je pouze ukázka, jak kus bude po zhotovení přibližně vypadat. 

 

Kde najdu doporučenou péči o výrobek a varování? 

Péči o výrobek a varování najdete ZDE. 

 

Doporučení při běžném používání:

Víko je přichyceno hřebíčkem, které se při častém otáčení může mírně uvolnit. V takovémto případě stačí na hlavičku hřebíčku přitlačit/klepnout. Není závadou, stává se při častějším používání, kdy se s víkem otáčí.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 19.7.2021
Přesně takový kousek jsem dlouho hledala. :D