_EUTYCA_

Rozhovor se zakladatelkou (Kristýna MERKLOVÁ) o jejím malém internetovém obchůdku pod názvem _EUTYCA_

 

Jak vznikl celý nápad Eutyca?
Eutyca původně začala od věnečků a dekorování. Vždy mě to ale táhlo ke dřevu a chtěla jsem ho do Eutycy zapojit. Takže momentálně jsou oblíbené dřevěné podšálky, talířky a prkýnka s vypalovanými motivy nejen na přání, mohu poradit ale i se zútulněním bytu a dalšími dekoracemi. Chystá se ale také spoustu dalších věcí – například produkty bez vypalování, jak dřevěné, tak i z jiných materiálů, nebo dekorace na svatby.

 

Snímek obrazovky 2021-05-25 v 20.28.41

 

Jak jste se dostala k vypalování?
Vypalování byl krásný spontánní nápad. Protože miluji dřevo a malování, chtěla jsem tyto dvě věci spojit k sobě. Myšlenka byla na dřevo vtisknout něco ze sebe, ale zároveň aby zůstávalo stále přirozené. Vypalování mi přišlo jako skvělý nápad, ve kterém jsem se našla.

 

Snímek obrazovky 2021-05-25 v 20.28.26

 

Jak jste se seznámila s Petrou, která pro Vás zajišťuje dřevěné "polotovary" k vypalování a pomáhá Vám realizovat Vaše návrhy?
Péťu jsem na Intagramu sledovala už delší dobu a zaujal mě její příspěvek, který jsem hned mohla kreativně využít a podělit se s ní o jeden ze svých nápadů (konkrétně šlo o dřevěnou vázu). Po tomto nápadu jsme si obě padly do noty a domluvily se na společném tvoření.

 

Snímek obrazovky 2021-05-25 v 20.28.13

 

My děkujeme mnohokrát za představení obchůdku _EUTYCA_ a brzy se můžete těšit na obsáhlejšího rozvor včetně vícero fotek z projektů, které se ve spolupráci s _EUTYCOU_ připravují.

 

Všechny kousky a mnohem více můžete objednat: ZDE.

Zpět do obchodu